mod_vvisit_counterOdwiedzin w miesiącu2000

Data: 18 Paź, 2017

Rada rodziców

Na posiedzeniu Rady Rodziców w dniu 26.09.2016 r podczas tajnego głosowania wybrano skład zarządu Rady Rodziców:

Przewodniczący: p. Piotr Pędzicki
Zastępca przewodniczącego: p. Jolanta Pęgowska
Skarbik: p. Agnieszka Janicka

Protokolant: p. Jolanta Pęgowska

Skład Komisji Rewizyjnej: p. Aneta Bartczak, p. Agata Rzepecka

Ustalono minimalną składkę roczną na Radę Rodziców w kwocie 25 zł.

Nr Rachunku bankowego na jaki można przekazywać wpłaty:
51 87860001 0030 0070 2000 0001

Rada Rodziców wspiera różne akcje, inicjatywy i działania. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia wszystkich rodziców. Bez Państwa zaangażowania i pomocy finansowej nie zdziałamy wiele! Wszystkie zebrane fundusze są przeznaczane wyłącznie na potrzeby uczniów – naszych dzieci.

Pieniądze są przeznaczone na następujące cele: nagrody w konkursach, nagrody za osiągnięcia w nauce, słodycze, napoje na imprezy okolicznościowe (Mikołajki, Tłusty Czwartek, Dzień Dziecka, itp.) i inne potrzeby, które wynikają w trakcie roku szkolnego.

Każdy rodzic indywidualnie deklaruje, jaką kwotę może wpłacić, wypełniając deklarację

Wpłat można dokonywać w sekretariacie Szkoły lub na konto Rady Rodziców.

Deklarowane wpłaty stanowią darowiznę na cele oświatowe, wychowawcze i opiekuńcze realizowane przez Radę Rodziców zgodnie z jej projektem działań i wydatków oraz posłużą do opracowania planu finansowego na bieżący rok szkolny.

W imieniu uczniów dziękujemy za wszystkie wpłaty!

SPRAWOZDANIE WPŁAT I WYDATKÓW RADY RODZICÓW

- GIMAZJUM W PARZĘCZEWIE

ZA OKRES OD 24. 09. 2016R. DO 23. 08. 2016R.

WPŁATY:

Uczniowie                           2096,00 zł

Saldo początkowe            1253,58 zł

________________________________________________________________

Razem:                                 3349,58 zł

WYDATKI:

1. Nagrody, książki                                                               1247,41 zł
  2. Artykuły spożywcze na Dzień dziecka                                     192,21 zł
  3. Transport – wyjazd do kina do Łęczycy                      300,00 zł
  4. Inne wydatki                                                                       425,01 zł
  5. Prowizja                                                                                 91,50 zł

_________________________________________________________________